Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Problem z cyfrową zmieniarką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Problem z cyfrową zmieniarką

    Zamieszczone przez mati160
    autko wyglada fatalnie zresztą widać fragment zderzaka, a ciagle za zimno by umyć
    ja już wolę śnieg niż - 20 stopni

  • #2
    [O2] Problem z cyfrową zmieniarką

    Witam.
    W innym wątku wspominałem, że kupiłem zmieniarkę cyfrową do swojego samochodu i że wszystko pięknie działa. Niestety nastały czasy kiedy już tak różowo nie jest. Ale do rzeczy.
    Zmieniarka prawidłowo działała ok. tygodnia. Potem pojawiły się problemy przy współpracy z karta pamięci. Włożyłem więc pendrive. Wszystko pięknie działało ale też krótko. Zmieniarka zachowywała się w ten sposób, że na ekranie radia widać było jakby do zmieniarki była załadowana tylko 1 płyta nr 5, mimo że nagranych jest 6 katalogów (płyt). Dodatkowo na wyświetlaczu radia było widać, że urządzenie odtwarza któryś tam utwór ale nic nie słychać w głośnikach. Po zmianie pendrive na kartę pamięci, nie zaszły żadne zmiany w zachowaniu się zmieniarki. Odłączenie i ponowne podłączenie jej do radia też nic nie dało. Oddałem zmieniarkę do reklamacji. Po kilku dniach miałem już nową. Jakie było moje zdziwienie, gdy się okazało, że tej zmieniarki w ogóle nie widzi radio. Dokładnie wygląda to tak, że po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu oraz po przełączeniu na CD, na wyświetlaczu pojawia się napis w stylu - brak płyt w zmieniarce i radio przechodzi do radia. Po ponownym przełączeniu na CD już tego napisu nie ma - tak jakby zmieniarka nie była podpięta do radia. Z braku płyty w odtwarzaczu radio przechodzi do radia. Oddałem i tę zmieniarkę do reklamacji. Po tygodniu mam nową i znowu to samo co z drugą. Radio jej nie widzi.
    I teraz nie wiem co robić. Czy możliwe, że ta zmieniarka jest też zepsuta, czy może zepsuło się radio? Po podłączeniu do komputera VCDS nie wykrywa żadnych błędów, czy to z podpiętą zmieniarką czy bez niej.
    Moje radio w samochodzie to MFD2.
    Zmieniarka Error 403 Brak dostępu do strony
    Prośba.
    Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, czy u mnie jest zakodowana/dodana zmieniarka? Już nie wiem co robić i co myśleć. Może komputer wywalił zmieniarkę z systemu?
    Dołączam zrzut z VCDS
    Załączone pliki
    Pozdrawiam.
    Błażej

    Skodzinka z wyciętym DPF

    Komentarz


    • #3
      Zakładając, że nie wymieniali bezpodstawnie towaru na inny, to by sugerowało, że to jakieś badziewie i wymieniają na inne bez sprawdzenia czy jest sprawne...
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Witam.
        Zrzut ekranu zrobiłeś , jak możesz to zrób razem z podpowiedziami kodowania. Ja jutro sprawdzę jakie mam dokładnie kodowanie i dam znać.

        Sprawdziłem i mam takie jak na zdjęciu.
        Załączone pliki
        Pozdrawiam
        Mariusz

        Komentarz


        • #5
          Dzięki Wielkie.
          Tylko nie wiem, czy czegoś nie zepsuję jak wpisze twoje kodowanie?
          Żeby sie upewnić na 100% spytam jeszcze. Zmienić wartości tylko w wierszu kodowanie? Resztę pozostawiam bez zmian?
          I jeszcze jeden zrzut umieszczam z prośbą o wytłumaczenie czy te wartości są dobre, czy tak powinno być. Dokładnie chodzi mi i to "nie OK".
          Załączone pliki
          Pozdrawiam.
          Błażej

          Skodzinka z wyciętym DPF

          Komentarz


          • #6
            Wyczyść ostatnią cyfrę i wpisz 2, u Ciebie na kodowaniu jest zmieniarka +2.
            Pozdrawiam
            Mariusz

            Komentarz


            • #7
              Jutro postaram się to zrobić. O efektach poinformuję.

              Zmieniarka została dopisana do radia. Niestety nic to nie dało. Zmieniarka nadal nie działa, a VCDS wyświetla teraz błąd w komunikacji radia ze zmieniarką. Wygląda na to, że zmieniarka jest uszkodzona.
              Pozdrawiam.
              Błażej

              Skodzinka z wyciętym DPF

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X